Prelegenci 2017

Piotr Kucharczyk, CFA

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na specjalności Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa. Od sierpnia 2015 roku posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst).

Posiada prawie dziesięcioletnie doświadczenie w projektach związanych z doradztwem transakcyjnym i corporate finance. Od maja 2016 roku jest dyrektorem warszawskiego biura CMT Advisory, z firmą jest związany od początku jej działalności. Jest osobą odpowiedzialną za współpracę z międzynarodową siecią M&A – AICA.

Specjalizuje się w usługach doradztwa transakcyjnego dla małych i średnich firm rodzinnych, a także wycenach przedsiębiorstw oraz wartości niematerialnych i prawnych. Posiada doświadczenie w realizacji międzynarodowych procesów transakcyjnych.

Przedmiotem działalności CMT Advisory jest doradztwo transakcyjne i gospodarcze, specjalnością – wsparcie w realizacji procesów w obszarach fuzji, przejęć i pozyskiwaniu finansowania. CMT Advisory realizuje również projekty z zakresu szeroko pojętego rynku kapitałowego oraz finansów przedsiębiorstw (corporate finance). Domeną firmy jest współpraca z firmami rodzinnymi.