Prelegenci

Małgorzata Małecka

Małgorzata MałeckaDoradca z 17 letnim doświadczeniem, Menedżer ds. strategii i rozwoju Instytutu Biznesu Rodzinnego w Poznaniu oraz Partner Lewandowska i Partnerzy.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz specjalności Handel Międzynarodowy. Posiada brytyjskie kwalifikacje biegłego rewidenta (członek ACCA od 2003 r.) oraz jest certyfikowanym audytorem wewnętrznym (CIA).

Swoje doświadczenie biznesowe zdobywała najpierw w PwC początkowo w dziale audytu finansowego, a następnie w Zespole ds. Zarządzania Ryzykiem, gdzie miała okazję realizować projekty w zakresie wdrażania i oceny systemów kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem a także audytu wewnętrznego i optymalizacji procesów biznesowych dla klientów różnych branż, w tym firm rodzinnych.

Pomysłodawca Wielkopolskiej Loży Kobiet Biznesu – platformy skupiającej Panie na wysokich stanowiskach zarządczych, a także koordynator na Wielkopolskę programu “Polski Czempion”, skierowanego na wsparcie globalnej ekspansji polskich przedsiębiorstw prywatnych.

Prywatnie żona i mama Szymona (16), Jasia (12) i Zosi (6).